OLEJE-OSMO.CZ výhradní prodej produků značky OSMO. Přírodní barvy na dřevo s vynikající kvalitou a vysokou šetrností k životnímu prostředí.

OLEJE-OSMO.cz Vám přináší kompletní sortiment výrobků OSMO

Proč nakupovat u nás:

  • OSMO vyniká velmi vysokou kvalitou, trvanlivostí a ekonomickou vydatností;
  • Veškeré zboží expedujeme do 48 hod;
  • Doprava ZDARMA u většiny produktů;
  • Technická podpora při výběru správného produktu; 

 

Výrobky OSMO COLOR jsou výsledkem zkušeností získaných z desetiletí intenzivního vývoje. Nátěry OSMO COLOR jsou charakteristické jedinečnou kombinací přírodních olejů a vosků, které jsou po zaschnutí mimořádně odolné a ekologicky nezávadné. Zajišťují vnitřní i vnější ochranu dřeva, nevytváří povrchový film. OSMO oleje a barvy jsou univerzální v použití jak v interiérech, tak vnějších prostorách.

OSMO tvrdé voskové oleje pronikají oproti uzavřenému filmu běžných vodních laků nebo polyuretanových nátěrů hluboko do dřeva, a tím zajistí prodyšný povrch s otevřenými póry dřeva.

OSMO nátěry jsou mimořádně vydatné, typické jednoduchou aplikací a snadnou údržbou. Nepraskají, neodlupují se, proto je možná i částečná renovace bez náročného broušení. Nátěry na dřevo jsou nabízeny v množství barevných odstínů pro venkovní i vnitřní použití.

OSMO nátěry jsou určeny pro nové dřevo či dřevo zbavené původního (ne OSMO) nátěru.

 

Sezóna přichází, OSMO nabízí.

  

Připravte svoje dřevěné terasy, fasády, obklady, ploty, chatky, pergoly… na sezónu a dopřejte jim i sobě tu nejlepší péči s výrobky OSMO.

OSMO nabízí pro dřevo ve vnějších prostorách širokou paletu výrobků speciálně vyvinutých pro konkrétní typ užití, v široké paletě barev.

Pro dřevěné terasy jsou speciálně určené Terasové oleje na dřevo. Velmi oblíbený je např. olej na modřín přírodně zbarvený č. 009, dále olej na bangkirai přírodně zbarvený č. 006 dostupný i v akčním 3l balení či olej na massaranduba č. 014 a nesmíme zapomenout ani na oblíbený týk č. 007. Čas od času je vhodné dřevo teras vyčistit, zašlé dřevo případně i zbavit šedi, čímž zvýšíme ochranu a barevnou stálost následně aplikovaných olejů. K tomu nám poslouží Čistič dřevěných teras č. 8025 či odšeďovač gel č. 6609. 

Velmi oblíbený výrobek pro ošetření veškerého venkovního dřeva obkladů, fasád, podhledů či pergol představuje Ochranná olejová lazura. Zde můžeme vybírat z široké barevné nabídky jako je opět oblíbený Modřín č. 702, Dub č. 706, Pinie č. 710, Cedr č. 728 a dalších 10 klasických odstínů, jak uvádíme v nabídce.

Kdo má rád výrazné a syté barvy určitě si vybere z nabídky Selských barev v 18 odstínech. Zákazníky velmi oblíbené jsou červené odstíny jako Karmínově červená č. 2311 či Nordicky červená č. 2308, případně modrý odstín Holubí modř č. 2507 či Labrador modrá 2501 a stále častěji objednávaná Jedlově zelená č. 2404.

Speciální ochranu proti UV záření pro veškeré venkovní obklady, fasády, pergoly či podhledy zajistí UV ochranný olej EXTRA č. 420 bezbarvý. Použijeme buď jako konečný nátěr na barevně ošetřené dřevo či jako samostatný nátěr ve dvou vrstvách.

 

Přejeme příjemnou sezónu s výrobky OSMO.

 

SEZÓNNÍ AKCE POMALU KONČÍ - HLÁSÍME TÉMĚŘ VYPRODÁNO!

Vážení zákazníci,

vzhledem k vašemu obrovskému zájmu o akční 3L balení vybraných Terasových olejů a Tvrdých voskových olejů, pomalu končí letošní jarní akce. Pro tuto sezónu již podobná akce nebude.

Zbývá doslova posledních pár kusů:

Tvrdý voskový olej 3032 hedvábný polomat a 3062 bezbarvý mat 

Olej na terasy 009 modřín a 010 termodřevo

Zákazníky velmi ceněný ÚV Ochranný olej EXTRA č. 420

Více na http://www.oleje-osmo.cz/akce-oleje-osmo/

Platí pouze do vyprodání zásob podle přijatých objednávek!


Přistupujeme k zákazníků transparentně. Nedáváme slevy, které jsou spojeny s hromadou zdržujících podmínek jako je registrace, opakovavý nákup a další. Poskytujeme slevu všem - bez podmínek a to ve formě dopravy ZDARMA při objednávce nad 1100,- Kč bez vyjímky. Doprava zdarma je forma slevy, která dosahuje až 10% z objednávky. Nakupujte chytře a bez obav! 

OLEJE-OSMO.CZ - přírodní vosky a oleje na dřevo