-->

OSMO Čistič dřevěných teras č. 8025 5l

bez DPH: 1 265 Kč

s DPH: 1 531 Kč

  • Výrobce: Osmocolor
  • Katalogové číslo: 13900151
  • Záruka (měsíců): 24
  • Termín dodání (dny): neznámý
  • Skladem: 5 ks
  • Hmotnost: 5 kg

Čistič dřevěných teras Osmo 8025  je vysoce účinný lehce alkalický čistič pro odstraňování organických a anorgatických nečistot. Speciálně vyvinutý na údržbu a čistění dřevěných teras. Nabízí vysokou vydatnost, účinně čistí a lehce se používá.

Osmo čistič dřevěných teras 8025 – 5l

Popis: Osmo Čisticí prostředek na dřevěné terasy je vysoce účinný čisticí koncentrát, vhodný pro čištění jak neošetřených, tak i naolejovaných dřevěných teras, zástěn, plotů a dřevěného zahradního nábytku. Doporučujeme použít 1x - 2x ročně.

Použití:  Ideální pro čištění dřevěných teras a dalších dřevěných ploch v exteriéru.

Jednoduchá aplikace nátěruUvolněte a odstraňte z povrchu dřeva nečistoty (pevným koštětem nebo ručním kartáčem). Z koncentrát Osmo Čisticí prostředek na dřevěné terasy připravte mycí roztok naředěním vodou v poměru 1:25 až maximálně 1:1, ředění závisí na stupni znečištění. Povrch vydrhněte kartáčem ve směru vláken dřeva. Pro mechanické čištění dřevěných teras doporučujeme použít Osmo čisticí stroj na terasy. Po vyčištění spláchněte čistou vodou.

Upozornění: Nepoužívat neředěné! Zamezte styku s užitkovými a okrasnými rostlinami! Vždy používat celoplošně!

Vydatnost přibližně 30 - 100 m2 v závislosti na stupni znečištění

Dostupné barvy a balení:

K dispozici je v baleních po 1l a 5 litrech.

Složení Čistič dřevěných teras Osmo 8025: Obsahuje 5 – 15 % anionických povrchově aktivních látek, < 5 % neiontových povrchově aktivních látek, konzervační prostředek (methylchloroisothiazolinon, methylisothiazolinon)

Diskuze

V této diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky