-->

OSMO Wish-Fix bezbarvý 8016 - 5l

bez DPH: 2 121 Kč

s DPH: 2 566 Kč

  • Výrobce: Osmocolor
  • Katalogové číslo: 13900038
  • Záruka (měsíců): 24
  • Termín dodání (dny): neznámý
  • Skladem: 10 ks
  • Hmotnost: 5 kg

Čistící koncentrát Osmo Wish-Fix – bezbarvý 5l je vysoce účinný speciální koncentrát na čištění a údržbu podlah s obsahem přírodních látek - k pravidelnému čištění a údržbě.

Osmo Wish-Fix – bezbarvý – 5l

Popis: Vysoce účinný čisticí koncentrát Osmo Wish-Fix je určen k pravidelnému čištění a údržbě dřeva. Je rozpustný ve vodě a obsahuje přírodní látky. Primárně je určen pro použití na dřevěné podlahy s upraveným povrchem tvrdým voskovým olejem. Použít jej však můžete také na lakované podlahy, laminát či keramiku. Wish-Fix doplňuje do dřeva potřebné olejové látky a tím jej nevysušuje.

Použití:  Koncentrát Wish-Fix, má velmi dobré výsledky při odstraňování skvrn od šťávy, mléka, coly, piva, vína či kávy. Při použití nezanechává šmouhy či skvrny. Pokud je čištěný povrch více znečištěn, zvyšte dávku v poměru 1:1. Použití přípravek podlahu nejen vyčistí ale také oživí.

Jednoduchá aplikace nátěru: Nechat rozpustit ve vodě a následně setřít navlhko. Pro lepší výsledek doporučujeme také využít sadu pro úklid od značky Osmo s mopem.

Dávkování je 1 uzávěr na 1l vody!

Dostupné barvy a balení:

  • č. 8016 – bezbarvý
K dispozici je v baleních po 1l, 5l a 10 litrů.

Složení čisticího koncentrátu Wish-Fix 8016: Obsahuje přírodní rostlinné oleje (kokosový olej), rostlinná mýdla 5 - 15%, neiontové povrchově aktivní látky, <5%, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, Methylisothiazolinone. Bez obsahu rozpouštědel a rovněž barvicích a vonných látek; biologicky odstranitelný.

Diskuze

V této diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky