-->

OSMO Tvrdý voskový olej Rapid 3262 - 2,5l bezbarvý mat

bez DPH: 3 153 Kč

s DPH: 3 815 Kč

  • Výrobce: Osmocolor
  • Katalogové číslo: 10300098
  • Záruka (měsíců): 24
  • Termín dodání (dny): neznámý
  • Skladem: 10 ks
  • Hmotnost: 3 kg

Tvrdý voskový olej Osmo Rapid 3262 – bezbarvý matný je rychleschnoucí voskový olej s krátkou dobou zpracovatelnosti, pro silně zatěžované přírodní povrchy. V rámci jednoho dne můžete nanést až 2 nátěry. Povrch ošetřený voskovým olejem Osmo Rapid 3262 je snadno udržovatelný a zároveň má výbornou odolnost proti oděru, vodě či tlaku. Doporučujeme použít na masivní dřevěné podlahy, prkenné podlahy, parkety či OSB desky.

Tvrdý voskový olej Rapid 3262 – bezbarvý mat – 2,5l

Popis: Tvrdý voskový olej Rapid 3262 je profesionální, rychleschnoucí nátěr. Je odolný proti ošlapání, trvale snese vysoké zatížení a je velmi odolný. Odpuzuje vodu a je odolný vůči chemikáliím používaným v domácnosti a dalším tekutinám jako je např. pivo, víno, cola, káva, čaj, mléko či ovocné šťávy.

Tvrdý voskový olej Rapid 3262 překonává ve své odolnosti vůči opotřebení i některé typy laků. Uschlý nátěr je také zdravotně nezávadný pro člověka, zvířata a rostliny. Dokonce je bezpečný i při použití na dětské dřevěné hračky /odolnost proti slinám a potu/.

Použití: Tvrdý voskový olej Rapid 3262 můžete využít na úpravu povrchu všech dřevěných podlah, jako jsou prkna z masivního dřeva, selská prkna, parkety, povrch dřevěného nábytku či OSB desky. Díky své schopnosti dobře proniknout do dřevěného materiálu se hodí i pro povrchovou úpravu korkových podlah nebo pro terakotu a ostatní neglazované dlažby. Také se doporučuje do vlhkých místností jako je kuchyně a koupelna. Dřevo si uchovává svůj přírodní vzhled.

Při poškození nátěru nebo potřebě renovace, stačí vyčistit danou plochu, není třeba přebrušovat a následně pouze nanést novou vrstvu nátěru. Nebude vidět rozdíl!

Jednoduchá aplikace nátěru: Stačí pouze 2 nátěry, žádný základní nátěr, žádné přebrušování! V případě renovace stačí očistit a přetřít!

Vydatnost voskového oleje Osmo Rapid je 1l výrobku na 24 m2 !

Pro provádění nátěru doporučujeme použít štětec z přírodních vláken např. plochý štětec Osmo z naší nabídky. Zakoupený voskový olej Osmo Rapid není třeba ředit, pouze dobře promíchat. První vrstvu naneste v tenké vrstvě, kterou dobře rozetřete v intervalu 10 – 15 minut. Následně nechat 4 – 5 hodin uschnout při zajištění dobrého větrání. Další nátěr je možné nanést ve stejný den. Po jeho dokončení nechat vše proschnout např. přes noc. Konečné vytvrzení nátěru trvá 2 – 3 týdny.

Údržba: Při údržbě dřevěných povrchů ošetřených voskovým olejem Osmo Rapid můžete využít mop, vysavač nebo elektrický leštič parket. Odolné skvrny odstraňte speciálním čisticím prostředkem, z údržbové řady Osmo. Dřevěnou podlahu můžete setřít i vlhkým hadrem, ovšem ne na mokro! Po setření, ihned setřít ještě jednou do sucha. Čisticí prostředky na podlahy ošetřené přípravy Osmo najdete v sekci věnované údržbě.

Dostupné barvy a balení:

č. 3032 – bezbarvý, polomatný
č. 3262 – bezbarvý, matný
K dispozici je v baleních po 0,75l, 2,5l (nejvíce oblíbené balení) a 10 litrech.

Složení voskového oleje Rapid 3262: Voskový olej Rapid je postaven na bázi přírodních rostlinných olejů a vosků (slunečnicový olej, sójový olej, bodlákový olej, karnaubový vosk, kandelinový vosk), parafínů, sikativ (sušidel) a přídavných látek zajišťujících vodoodpudivost. Dále obsahuje dearomatizovaný lakový benzín (bez obsahu benzenu).

Výrobek vyhovuje požadavkům na maximální přípustné hodnoty obsahu těkavých organických látek pro barvy a laky dle vyhlášky MŽP č. 337/2010 Sb. v platném znění (příloha č. 5, část II, kategorie produktu A/i – jednosložkové nátěrové hmoty se speciální funkcí): 500 g/l (2010)).
VOC (337/2010 Sb.): < 500 g/l (2010 A/i)
Hustota (20 °C): 0,9 - 0,95 g/ cm3
Obsah organických rozpouštědel: 0,50 – 0,52 kg/kg produktu
Obsah celkového organického uhlíku: 0,44 kg/kg produktu
Obsah sušiny: 48 – 50 % obj.
Podrobné informace týkající se složek jsou k dispozici na vyžádání.

Diskuze

V této diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky

osmo_barvy_olej_rapid