-->

OSMO 6609 Odšeďovač dřeva - GEL 2,5l

bez DPH: 1 374 Kč

s DPH: 1 663 Kč

  • Výrobce: Osmocolor
  • Katalogové číslo: 12900075
  • Záruka (měsíců): 24
  • Termín dodání (dny): neznámý
  • Skladem: 10 ks
  • Hmotnost: 3 kg
  • Počet v balení: 1 ks

Osmo Odšeďovač dřeva 6609 - gel -  je účinný a hustý speciální čistící prostředek k oživení a čištění zešedlého dřeva ve vnějších prostorách. Ideální pro odšedění exotických dřevin.

OSMO Odšeďovač dřeva 6609 gel – 2,5l

Popis: Odšeďovač dřeva Osmo 6609 v gelu - je účinný gel s hustou konzistencí, proto nestéká a neodkapává, takže jej můžete snadno roztírat i na svislých plochách. Gel působí do hloubky a tím perfektně odstraňuje šedou patinu a následný nános oleje obnoví teplý barevný odstín dřeva. Zvlášť účinný je na exotické dřeviny.

Použití: Osmo Odšeďovač dřeva 6609 doporučujeme hlavně na dřevěné paluby, terasy, dřevěné fasády, zahradní nábytek a obdobné plochy. Díky vysoké hustotě dřeva u exotických dřevin má také na tyto povrchy mnohem vyšší účinnost než u běžných jehličnatých dřevin.

Jednoduchá aplikace nátěru: Stačí pouze 1  nátěr, kterým ošetříte povrch před provedením dalšího nátěru již běžnou barvou OSMO.

Vydatnost OSMO Odšeďovače dřeva 6609  je 1l výrobku na 10 - 30 m2 /1 nátěr! Závisí na povrchu ošetřovaného dřeva.

Ze zešedlého dřeva odstraňte hrubé znečištění (očistěte např. kartáčem Osmo), potom dřevo navlhčete vodou. Odšeďovač dřeva 6609 je připraven je přímo k natírání, neředit! Gel nanášejte ve směru kresby žilek dřeva. Po cca 20–60 minutách působení, jej očistěte tvrdým kartáčem a opláchněte velkým množstvím vody.

Po cca 48 hodinách doby schnutí na nyní opět oživený povrch dřeva k trvalé ochraně naneste nátěr Osmo (např. Terasový speciální olej nebo Ochrannou olejovou lazuru). Doporučujeme provést před kompletním natřením test na malé ploše dřevěného podkladu. 

Dostupné barvy a balení:

  • č. 6609 – gel zelený
K dispozici je v baleních po 0,5l a 2,5 litru.

Složení OSMO Odšeďovače dřeva 6609: gel obsahuje biologicky rozložitelnou kyselinu oxalovou (< 5%). Výrobek neobsahuje rozpouštědla, formaldehyd, sloučeniny chlóru a aminy.

Diskuze

V této diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky