-->

OSMO Dekorační vosk intenzivní 3172 - 0,75l hedvábí

bez DPH: 1 040 Kč

s DPH: 1 258 Kč

  • Výrobce: Osmocolor
  • Katalogové číslo: 10100405
  • Záruka (měsíců): 24
  • Termín dodání (dny): neznámý
  • Skladem: 10 ks
  • Hmotnost: 1 kg

Dekorační vosk Creativ k zušlechtění dřeva do vnitřních prostor. Transparentní a krycí nátěr - moderní pastelové odstíny v celém Vašem obytném prostoru. Vhodné pro obklady stěn, stropů, dveře, lišty, nosníky, vhodný také pro klížené dřevo, dřevotřískové desky a MDF desky. Podle počtu nátěrů volitelně transparentní nebo krycí.

První nátěr – transparentní, matný
Druhý nátěr – krycí, matný

Popis produktu: Průhledný nebo krycí nátěr na dřevo, výjimečně a dokonale spojující přednosti přírodních olejů a vosků v jednom produktu.

Osmo Dekorační vosk je odolný vůči zašpinění, vodě, otěru a vytváří na dotyk příjemný povrch dřeva. Struktura dřeva zůstává viditelná.

Jednoduchá aplikace – bez nezbytnosti podkladového nátěru nebo potřeby přebrušování mezi jednotlivými nátěry – šetří čas a peníze.

Porézní nátěr, neodlupuje se, nepraská, netvoří šupinky. Odolný vůči vínu, pivu, kole, kávě, čaji, ovocným šťávám, mléku a vodě, splňuje požadavky normy DIN 68861-1C. Nezanechává stopy po vodě. Zaschlý nátěr je bezpečný pro lidi, zvířata i rostliny (odolnost vůči slinám a potu odpovídá normě DIN 53160, vhodný pro dětské hračky v souladu s normou EN 71.3).

Doporučené použití: Obklady stěn, stropů, dveře, lišty, nosníky, vhodný také pro klížené dřevo, dřevotřískové desky a MDF desky. Ideální jako barevně tónovaný základní nátěr pro dřevěné podlahy a přetření ztmavlých dřevěných povrchů. Doporučeno zejména pro dětský nábytek a hračky.

Barevné odstíny:
9 barevných odstínů
3172- hedvábí
3181 – křemen
3182 – písek
3183 – korál
3177 – bambus
3173 – fjord
3169 – černá
3188 - sníh
3186 – bílý mat
Složení: Na bázi přírodních rostlinných olejů a vosků (slunečnicový olej, sojový olej, karnaubový vosk, kandelinový vosk), parafínů, oxidů železa a organických pigmentů, oxidu titaničitého (bílý pigment), sikativ (sušidel) a přídavných látek zajišťujících vodoodpudivost.

Zpracování:

Průhledný barevně tónovaný nátěr (jeden nátěr): Přípravek naneste v tenké vrstvě měkkým hadrem neuvolňujícím vlákna na suché a čisté dřevo a ihned rovnoměrně setřete. Nechte zaschnout, zajistěte dobré odvětrávání.

Krycí barevný nátěr (dva nátěry): Přípravek naneste v tenké vrstvě pevným Osmo štětcem nebo Osmo válečkem z mikrovlákna ve směru vláken dřeva a pečlivě rozetřete. Nechte zaschnout, zajistěte dobré odvětrávání. Naneste druhý nátěr, opět v tenké vrstvě.

Vydatnost: 1 litr stačí na cca 20m2 při jednom nátěru, při dvou nátěrech na cca 12m2

 

 

Diskuze

V této diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky