-->

Osmo Top olej 3038 0.5L - terra, hedvábný polomat

bez DPH: 674 Kč

s DPH: 816 Kč

  • Výrobce: Osmocolor
  • Katalogové číslo: 13900138
  • Záruka (měsíců): 24
  • Termín dodání (dny): 7
  • Skladem: 6 ks
  • Hmotnost: 0,5 kg

Bezbarvá nebo transparentní nátěrová hmota kombinující přírodní oleje a vosky pro úpravu dřevěného nábytku a dřevěných kuchyňských desek. Osmo Top Olej je nátěrovou hmotou na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků, mikroporézní povrch nepraská, neodlupuje se a netvoří šupinky. Je odolný vůči vínu, pivu, nápojům typu Cola, kávě, čaji, ovocným šťávám, mléku a vodě v souladu s požadavky normy DIN 68861-1A - zamezuje vzniku stop po vodě. Uschlý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny (odolný vůči slinám a potu podle DIN 53160, vhodný pro dětské hračky podle EN 71.3). Osmo Top Olej je bezpečný ve styku s potravinami dle EN 1186 část 5/14.

Osmo Top Olej je vhodný pro ochranu dřevěných nábytkových ploch a pracovních desek z masivního nebo lepeného dřeva (např. kuchyňské pracovní desky, psací stoly, regály apod.) ve vnitřních prostorách. Je vhodný též pro korek a OSB desky.

Olejovo voskový nátěr speciálně vytvořený pro použití na dřevěný nábytek a kuchyňské pracovní desky. Osmo Top Olej činí dřevěný povrch odolný vůči běžným domácím chemikáliím a skvrnám, je rovněž voděodolný a odolný proti opotřebení.

1 l výrobku vystačí při jednom nátěru na cca 24 m2 . Vydatnost závisí do značné míry na stavu dřeva. Uvedené hodnoty se vztahují na hladké hoblované/broušené dřevěné povrchy, u ostatních povrchů se může vydatnost odlišovat.

Diskuze

V této diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky