-->

OSMO Tvrdý voskový olej Rapid 3240 - 2,5l bílý transparentní

bez DPH: 3 153 Kč

s DPH: 3 815 Kč

  • Výrobce: Osmocolor
  • Katalogové číslo: 15100513
  • Záruka (měsíců): 24
  • Termín dodání (dny): neznámý
  • Skladem: 10 ks
  • Hmotnost: 1 kg

Tvrdý voskový olej Osmo Rapid v rychleschnoucí variantě pro dva nátěry v jeden den! Doporučuje se pro aplikaci na masivní dřevěné podlahy, prkenné podlahy, parkety, korové podlahy a další materiály.


Popis výrobku: Osmo Tvrdý voskový olej Rapid je profesionální, rychle schnoucí nátěr na podlahy s obzvláštní tvrdostí povrchu pro prkna z masivního dřeva, selská prkna, palubkové podlahy, podlahy z OSB desek a korkové podlahy, také terakota a jiné neglazované keramické dlažby. Vhodný pro dřevo - s otevřenými póry, neodprýskává, nepraská, neodlupuje se. Odpuzuje vodu, nenáchylný k zašpinění, odolný proti ošlapání.
Osmo Tvrdý voskový olej Rapid je odolný vůči vínu, pivu, cole, kávě, čaji, ovocné šťávě, mléku, vodě dle DIN 68861 -1A. Uschlý nátěr je nezávadný pro člověka, zvířata a rostliny (bezpečný pro dětské hračky dle EN 71.3 a také odolný vůči slinám a potu dle DIN 53160 po uschnutí).
Oleje zesilují přírodní barevný odstín dřeva (trvale mokrý efekt).

Jednoduché použití: pouze 2 nátěry, žádný základní nátěr, žádné přebrušování. Jednoduchá renovace: Pouze očistit a přetřít.

Snadná údržba: Mopem, vysavačem nebo elektrickým sacím leštičem parket. Obzvláště odolné skvrny odstranit Osmo Voskovou údržbou a čistícím prostředkem. Podlahu lze také stírat na vlhko (ne na mokro! - voda s přidáním Osmo Wisch-Fixu). Okamžitě do sucha setřít. V případě potřeby provést údržbu Osmo Voskovou údržbou a čistícím prostředkem.

Oblasti použití: prkna z masivního dřeva, selská prkna, palubkové podlahy, podlahy z OSB desek a korkové podlahy, rovněž povrch nábytku, také vhodné pro terakota a jiné neglazované keramické dlažby.

Barevné odstíny:

č. 3232 bezbarvý, polomatný
č. 3262 bezbarvý, matný

č. 3240 bílý transparentní 

Velikosti balení: 0,75 l; 2,5 l, 25 l

Vydatnost: 1l stačí při 1 nátěru na cca 24 m²

Složení: Na bázi přírodních rostlinných olejů a vosků (slunečnicový olej, sójový olej, bodlákový olej, karnaubový vosk, kandelinový vosk), parafínů, sikativ (sušidel) a přídavných látek zajišťujících vodoodpudivost. Dearomatizovaný lakový benzín (bez obsahu benzenu). Výrobek vyhovuje požadavkům na maximální přípustné hodnoty obsahu těkavých organických látek pro barvy a laky dle vyhlášky MŽP č. 337/2010 Sb. v platném znění (příloha č. 5, část II, kategorie produktu A/i – jednosložkové nátěrové hmoty se speciální funkcí): 500 g/l (2010)).
VOC (337/2010 Sb.): < 500 g/l (2010 A/i)
Hustota (20 °C): 0,9 - 0,95 g/ cm3
Obsah organických rozpouštědel: 0,50 – 0,52 kg/kg produktu
Obsah celkového organického uhlíku: 0,44 kg/kg produktu
Obsah sušiny: 48 – 50 % obj.
Podrobné informace týkající se složek jsou k dispozici na vyžádání.

Diskuze

V této diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky